Brawl Stars Altın Hilesi Yapma Güncel 2019


Brawl Stars oyunu supercell tarafından yapılmış en son oyunudur. Oyunda tek kişilik ve takımlar halinde savaşlar yaparak arkadaşlarınızla eğlenebiliyorsunuz. Oyunda birden fazla mod bulunmaktadır. Zevkinize hitap eden modlardan birine girerek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Oyunda en çok oynanan mod elmas kapmaca modudur. 3er kişilik 2 takım karşı karşıya gelerek haritanın merkezinde çıkan elmasları toplamaktadır. 10 adet elmasa ulaşan ilk takım oyunu kazanmaktadır. Tabi ki elmasları kuru kuru elma toplar gibi toplamıyorsunuz. Elmas toplarken de karşı rakiple sürekli savaşmaktasınız. Savaş yaparken farklı farklı karakterler alabilirsiniz. Kendinize özgü karakteri seçerek moda giriş yapabilirsiniz. Ama biliyorsunuz ki karakterlerin hepsi kapalıdır bunları altın veya elmas ile açabiliyorsunuz işte bu kısımda Brawl Stars Altın Hilesi devreye girmektedir.

Sizlere vermiş olduğumuz exe dosyasını indirerek bilgisayarınıza kurduğunuz program ile Brawl Stars Altın Hilesi Yapma şansınız olacaktır. Program kullanımı oldukça basittir. Kullanıcı adınızı ve kaç altın istiyorsanız yazmanız yeterli olacaktır.

(İnecek Dosya: Brawl Stars Altın Hilesi Yapma Güncel 2019 Programı )
Dosya Güvenli5 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir