Brawl Stars Elmas Hileli Apk GÜNCEL VERSİYON


Evet arkadaşlar sonunda sizler için çalışan bir brawl stars hilesi bulduk. Daha önce de brawl stars hileli apk yayınlamıştık fakat sizlerden artık o hileli apk’nın çalışmadığı geri dönüşleri gelince bizler de sizin için yeni brawl stars hilesi arama çalışmalarına başladık. Sizler için hileli brawl stars apk sı bulduk ve yayınlıyoruz. Bu apk sayesinde brawl stars oyununda sınırsız elmas hilesi yapabilecek ve rakiplerinize çok kolay bir şekilde fark atabileceksiniz.

Bu brawl stars hilesini diğer hilelerden ayıran en büyük özelliği orjinal serverlar içerisinde bulunması. Yani normal hesabınızda brawl stars sınırsız elmas hilesi yapabiliyorsunuz. Bu şekilde sizlere yapabileceğimiz en büyük iyilik bu hileyi ücretsiz bir şekilde paylaşmaktı ve biz de onu yapıyoruz. Supercell’in en yüksek paketlerini ücretsiz bir şekilde almanızı sağlayan bu hileye aşağıdaki indirme butonu vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Program tamamen ücretsizdir. Masaüstü ve mobil versiyonları mevcuttur.

Brawl stars hilesini bilgisayarda yapabilmek için yapmanız gereken programı bilgisayarınıza kurduktan sonra brawl stars kullanıcı adınızı girip istediğiniz elmas miktarını yazmaktır. Burada dikkat etmeniz gereken günde 10k elmastan fazla brawl stars hilesi yapmayın yoksa supercell tarafından hesabınız banlanabilir.

Brawl stars hilesi için eğer mobilde yapacaksanız işiniz çok daha kolay. Telefonunuzdaki brawl stars uygulamasını silip aşağıda size verdiğimiz linkteki uygulamayı indirin. Daha sonra oyuna girip hesabınızı açın. Supercell’in satmış olduğu elmasların tamamının 0TL olduğunu göreceksiniz. Artık dilediğiniz kadar brawl stars elmas hilesi yapabilirsiniz.

(İnecek Dosya: Brawl Stars Elmas Hileli Apk GÜNCEL VERSİYON Programı )
Dosya Güvenli12 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir