Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Apk İndir


Brawl Stars oyunu supercell’in yapmış olduğu en son çevrimiçi oyunudur. Bir çok modda arkadaşlarınızla veya tek başınıza savaşarak onlarca özellikleri açabilirsiniz. Savaş esnasında farklı görünmek için kostüm hilesi yaparak farkınızı gösterebilirsiniz.

Oyunda birden fazla oyun modu bulunmaktadır bunlardan en çok tercih edileni elmas kaçmacadır. Bu mod 3vs3 şeklinde oynanmaktadır. Rakipleri öldürürken aynı anda merkezde çıkan elmasları toplamanız gerekmektedir. Rakiplerle savaşırken en çok elması yani 10 adet elması ilk toplayan takım kazanmaktadır. 3v3 şeklinde değilde tek başınıza savaşabileceğiniz modlarda mevcuttur bu mod ise hesaplaşma modudur. Haritadaki güçlendirmeleri toplayarak rakipleriniz alt etmeniz gerekiyor. Haritada en son kalan kişi ise oyunu kazanmış oluyor bir nevi pubg tarzı bir mod diyebiliriz.

Bunların hepsini yapmak için tabi ki sınırsız altın ve sınırsız elmas hilesi olması gerekiyor. Brawl Stars Elmas hilesi yapmanız oldukça bizim sayemizde basit. Tek yapmanız gereken aşağıdaki butona tıklayarak Brawl Stars sınırsız elmas hileli apk dosyasını indirmek. İndirdiğiniz dosyayı kurarak apk dosyasına erişebilirsiniz. Eriştiğiniz apk dosyasını android cihazınıza kurarak sınırsız hilelerin tadını çıkartabilirsiniz.

(İnecek Dosya: Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Apk İndir Programı )
Dosya Güvenli46 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir