Clash of Clans Sınırsız Asker ve Elmas Hileli Apk 2019 GÜNCEL MOD!


Bu yazımızda sizlere clash of clans hilesi göstereceğiz. Hileli apk yayınlamaya başladıktan sonra bir çok okurumuz bizden clash of clans hileli apk istediği için sizlere clash of clans elmas hileli apk paylaşıyoruz. Apk özelliklerini sıralayacak olursak oyun içerisinde sınırsız elmas bulunmaktadır. Her harcamanızdan sonra clash of clans oyununa çıkıp girdiğinizde elmas tekrardan sıfırlanmakta yani sınırsız bir şekilde hızlı hızlı gelişmenizi sağlamaktadır.

Bu hileli apk normal sunucunun dışarısında olup kendine özgü bir clash of clans hileli sunucusu vardır. Buna rağmen diğer oyuncuların köylerine saldırabilir ve onların köylerini harap edebilirsiniz. Fakat bilmeniz gereken sunucudaki diğer oyuncuların da sınırsız elmas hilesi yapabildiğidir. Bu mod sadece zevk amaçlı yapılmış olup normal oyunda belki yıllarca gelemeyeceğiniz noktalara sizi birkaç gün belki de birkaç saat içerisinde taşır. Clash of clans hileli apk indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Dosya rar’lanmıştır ve masaüstü bilgisayarınıza indirdikten sonra telefonunuza atıp çalıştırmanız tavsiyemizdir.

Clash of clans sınırsız gems yani sınırsız elmas hileli apk yı indirip telefonunuzda oynayarak clash of clans hilesi yapıp oyunun tadını dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz.

Aynı zamanda moda gelen yeni güncelleme ile clash of clans sınırsız asker hilesi de yapabiliyorsunuz. Yani asker kaç tane ordu kampınız olursa olsun istediğiniz kadar asker üretebilip istediğiniz kadar sınırsız asker ile istediğiniz köye saldırabiliyorsunuz. Clash of clans sınırsız asker hilesi yapmak için de bu modu kullanabilirsiniz. Sınırsız iksir yok mu diye soranlarınız olacak. Markete girip istediğiniz kadar iksir alabilirsiniz. Çünkü bu modun içerisinde clash of clans sınırsız elmas hilesi olduğunu da unutmayın.

(İnecek Dosya: Clash of Clans Sınırsız Asker ve Elmas Hileli Apk 2019 GÜNCEL MOD! Programı )
Dosya GüvenliYorumlar

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir