League Of Legends Riot Points Hilesi v9.4 Lol RP Hilesi


League Of Legends rp hilesi benim kullandığım bir hileydi ve paylaşmayı düşünmüyordum çünkü paylaştığımda herkes yapacak ve hilenin bir önemi kalmayacaktı. biliyorsunuz son zamanlarda kanlı ay kapsül hilesi yapıldı ve herkes yüzlerce ücretsiz kostüm hilesi yapmış oldu. Bundan dolayı dedimki zaten herkes istediği kadar kostümü aldı rp yüklemeye gerek kalmadı bende riota ders amaçlı  League Of Legends Riot Points hilesi paylaşayım.

League Of Legends 9.2 sezon 9 rp hilesi sorunsuz çalışmaktadır. Oyuna onlarca para vermektense artık sizlere paylaşmış olduğum programı indirerek sınırsız şekilde rp hilesi yapabilirsiniz. Fakat rp hilesi yapmak için bazı şeylere dikkat etmeniz gerekiyor bunların en başında rp hilesi yaparken miktarı abartmamanız gerekiyor. Miktarı abartırsanız hile olduğunuz anlaşılır ve ban yersiniz. Sadece hile yaptığınız hesap değil bilgisayarınızda girilen diğer hesaplarda ban yiyebilir çünkü bu hile riota ciddi zararlara uğratacaktır.

Lol rp hilesi indirmek oldukça basittir. Aşağıdaki indirme butonuna tıkladığınızda sizi arşiv sitemiz olan siteye yönlendirecek oradan sponsorumuz olan mediaget ile birlikte indirmeniz gerekiyor. Bu hileyi paylaşıyorsam elbet benimde bir kazanç elde etmem gerekiyordu. Aşağıdaki linkten dosyayı indirip kurduktan sonra masaüstüne gelen mediaget uygulamasını açın. Uygulama açıldıktan sonra sol tarafta transferler mevcuttur. Oradan hileye çift tıklayarak açın.

Hile sizden kullanıcı adınızı veya şifrenizi kesinlikle istemiyor! Sadece oyundakı isminizi ve kaç rp istiyorsanız girmeniz yeterlidir yani hesabım çalınır mı diye korkmanıza gerek yoktur.

(İnecek Dosya: League Of Legends Riot Points Hilesi v9.4 Lol RP Hilesi Programı )
Dosya GüvenliYorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir