LOL Taktik Savaşları Hilesi 9.18 Güncel 2019


League Of Legends yapımcılarından riot gamesin yapmış olduğu son oyun olan Taktik Savaşları oyunu henüz yeni olduğu için TFT hileleri kaçınılmaz oluyor.

League Of Legends Taktik Savaşları Hilesi 9.18 yamasında güncel olarak çalışmaktadır. Taktik savaşlarında size verilen rastgele şampiyonları alarak şampiyonların ırkına göre olan özellikleri aktif edebilirsiniz. Aktif ettiğiniz yetenekler size ek olarak özellik sağlar. Sağlanan özellikler sayesinde rakibinizi kolaylıkla yenebilirsiniz.

Taktik savaşlarında sadece şampiyon ve ırklardan gelen özellikler yetmiyor aynı zamanda düşen itemleri mantıklı şekilde birleştirerek güçlenmeniz veya rakibin yeteneklerini kısıtlamanız gerekiyor. Şampiyonlarınızı geliştirirken levelde de geri kalmamanız gerekiyor. Her level fazladan 1 şampiyon demektir. Ne kadar çok şampiyon o kadar çok zaferdi.

Taktik savaşları taktikleri kısmında yeterince bilgi verdik taktik savaşları hilesine gelecek olursak taktik savaşları item hilesini yapmak için aşağıdaki programı indirmeniz ve oyuna girdikten sonra aktif etmenizdir. yukarıdaki resimde olduğu gibi tft item hilesini kullanabilirsiniz. İtemleriniz sol taraftaki alana yüklenmeye başlayacaktır ve şampiyonlara tek tek vererek kullanabilirsiniz. Ban yememek için her savaştan sonra 1 adet item vermektedir bu ayarı değiştirmemenizi öneririz.

(İnecek Dosya: LOL Taktik Savaşları Hilesi 9.18 Güncel 2019 Programı )
Dosya GüvenliYorumlar

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir