PUBG Mobile Hilesi 2019 Adamları Görme Hilesi


Yazar: admin     Tarih: 09 Mart 2019


PUBG Mobile Hilesi 2019 Adamları Görme Hilesi
Kategori: Bilgisayar Oyunları
Version: 1.6

Açıklama


Son bir yıl içerisinde battle royale oyunları oldukça popüler şekilde oynanmaya devam ediyor. Battle royale oyunlarının başında da pubg yer alıyor. Bilgisayar versiyonuna göre daha düşük grafiklerle ve ücretsiz olarak mobil cihazlarda sunulan PUBG Mobil de mevcuttur. Tamamen oynaması ücretsiz olan pubg mobilin oyuncuları bu fırsattan yararlanarak tabi ki de Pubg Mobile hilesi 2019 arayışlarına giriyor.

İnternette çok fazla pubg mobil hilesi mevcuttur fakat çoğu güncelliğini yitirmiş veya pubg yapımcıları tarafından güncellemeyle hile fixlenmiştir. Sizlere sunmuş olduğumuz pubg mobil hilesi güncel ve tamamen ücretsizdir. Üstelik şuan hile yeni çıktığı içinde ban riski yoktur. Tamamen yok demek saçma olur ama diğerlerine göre çok çok oldukça düşüktür.

Pubg mobile hilesi yapmaktan bahsedecek olursak hilemizin kullanımı oldukça basittir. Aşağıdaki butondan tıklayarak indirme sayfasına gidip programı indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra kurulumu gerçekleştirin ve masaüstüne gelen kısayolu çift tıklayarak açın. Arından oyuna girin oyun başladığında f7’e basarak hilemizi başlatın. Pubg mobile adamları görme hilesi ile adamların ne kadar mesafade olduğunu ve duvarların arkasındakileri çok rahatlıkla göreceksiniz.
Benzer Konular

Sinemalar oldukça pahalıyken ve sezonda güzel…


Günümüz teknolojimizde hemen hemen her evde…


Eski savaş uçağı pilotu Carol Danvers…Yorumlar
Yorumlar geçici olarak devre dışı bırakıldı.

Popüler Konular
Çok yakında!

Son Yorumlar
Çok yakında!