Zula Aim Hack 2019 Güncel Ücretsiz İndir


Zula aim hilesi 2019 ile oyunda çok kolay şekilde rakipleri öldürebilirsiniz. Daha önceki makalelerimizde zula altın hilesini sizlere sunmuştuk bir çok arkadaşımız kullanıp memnun kalmıştı. Bu yazımızda ise zula aim hack 2019′u sizlere sunuyoruz.

Aim hack nedir diye soracak olursanız; tam olarak ekranınızın ortasındaki imlecinizdir. zula aim hackda imlec otomatik olarak rakibin kafasına gelmektedir. Ateş ettiğinizde ise direk olarak rakibe head shot atmış oluyorsunuz. Bunu çok belli etmemek için biraz bekleyip rakibe ateş edin ki hile olduğunuz belli olmasın. Zula hilesi şuan için çok nadır bulunmaktadır ve bu yüzden ban riski düşüktür.

Zula aim hilesini kullanırken dikkat etmeniz bazı durumlar vardır. bunlardan bir kaçı hileyi sürekli olarak açık bırakmayın. açık bırakmayın ki hile olduğunuz anlaşılmasın. Bu paylaşmış olduğumuz hilede ban riski yoktur fakat hile olduğunuzu belli ederseniz ve sizi şikayet ederlerse ban yiyebilirsiniz. Bu nedenle sürekli hileyi açık olarak bulundurmayın arada kapatın ve bir kaç defa ölün. Fare imleci sürekli adamın kafasına gideceğinden ve sürekli olarak headshot atacağınızdan yine doğal olarak ban riskiniz olacaktır. Hemen adama head shot atmaktansa biraz bekledikten sonra adama sıkabilirsiniz böylelikle ban riski azda olsa ortadan kalkacaktır.

Hileyi indirmek için aşağıdaki indirme butona tıklayın ve indirme sayfamızdan indirin.

ALTERNATİF!!

HİLE YAPMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN YENİ HESAP OLUŞTURUN VE OYUNA GİRİN HİLE AKTİF OLACAKTIR. MAİL ADRESİNİZİ ONAYLAMAYI UNUTMAYIN

ZULADA YENİ HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

(İnecek Dosya: Zula Aim Hack 2019 Güncel Ücretsiz İndir Programı )
Dosya Güvenli4 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir