Zula Altın Hilesi Yeni Versiyon Ban Riski Yok


Zula oyunu Türk yapımı olan ve Türk gamerlar tarafından çokça oynanan bir çok oyunculu video oyunudur. Zula altın hilesi yapmak bütün gamerların hayalidir. Çünkü zula altın fiyatlarını çok yüksek tutmaktadır. Sizlere sınırsız bir şekilde zula altın hilesi yapmanıza olanak sağlayacak programı ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Daha önce de zula za hilesi yapmanızı sağlayacak bir program yayınlamıştık fakat gördük ki zula bu programı fixledi. Biz de bu programın yeni versiyonunu sizlerle paylaşmak istedik. Programın kurulum işlemlerini gerçekleştirdikten hemen sonra yalnızca kullanıcı adınızı ve zula altını miktarını girin. Daha sonra gönder butonuna tıklayın. Tek yapmanız gereken bu. Zula altın hilesi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.

Zula Altın Hilesi Yaparken BUNLARA DİKKAT!

-İlk gönderiminizde 100 altın gibi basit rakamlar gönderin. Bu oyunun dikkatini çekmeyecek ve bir sonraki gönderiminizde size istediğiniz kadar altın gönderebilmenizi sağlayacaktır. Aksi takdirde ban yeme riskiniz var.

-Bir gönderimde en fazla 50.000 zula altını gönderin. Daha fazlası ban yemenize sebep olabilir.

-Zula za hilesi programından kendi hesabınıza 6 saatte yalnızca bir defa zula altını gönderin. Aksi takdirde ban yeme ihtimaliniz var.

Ban Yemeden Zula Altın Hilesi Yapma

Yukarıda belirttiğimiz hususlara dikkat ederseniz zula oyununda zula za hilesi yani zula altını hilesi yapabilir ve hiçbir şekilde ban yemezsiniz. Eğer program çalışmaz veya ban yerseniz bunu mesajlar kısmından bize belirtin ve sizler için yeni bir versiyon yayınlayalım.  Zula altını hilesi yaparken ban yeme riskini ortadan kaldırmak için en önemli nokta bir gönderimde en fazla 50.000 zula altını göndermenizdir. Dediğimiz gibi aksi takdirde zula sizin hile yaptığınızı anlar ve hesabınıza günlük, haftalık veya aylık ban atabilir.

Sınırsız Zula Za Hilesi Programı

Bu program yalnızca zula oyununda, zula za hilesi yapmanıza olanak sağlar. Başka oyunlarda hile yapmak istiyorsanız internet sitemizdeki diğer programlara göz atabilirsiniz. Sınırsız zula za hilesi programı ile sınırsız za kazanan arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum. Yorumlar kısmında bir teşekkürü çok görmeyiniz…

ALTERNATİF!!

HİLE YAPMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIDAN YENİ HESAP OLUŞTURUN VE OYUNA GİRİN HİLE AKTİF OLACAKTIR. MAİL ADRESİNİZİ ONAYLAMAYI UNUTMAYIN

ZULADA YENİ HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

(İnecek Dosya: Zula Altın Hilesi Yeni Versiyon Ban Riski Yok Programı )
Dosya Güvenli10 Comments

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir