Call Of Duty Mobile Hile


Uzun zaman sonra sizinle yeniden hile programı paylaşmak için buradayız. Son zamanlarda oyun hileleri paylaştığımız için telif hakları ile ilgili başımız derde girse de tekrardan sizlerle berberiz. Dönüşümüzün ses getirmesi adına sizlere hiçbir yerde bulamayacağınız ve tamamen kendi imalatımız olan call of duty mobile hile programı ile karşınızdayız. Call of duty hack programını kullanarak wall hack yapabilir, call of duty sınırsız para hilesi içeren bu program sayesinde istediğiniz kadar para da kazanabilirsiniz. Program şuan için beta sürümde ve günlük en fazla 1.000.000 para verebilmekte, fakat call of duty mobile hile programının tam sürümü 2020 şubat aylarının başlarında gelecektir. O zamana kadar bu programı kullanarak hiç harcayamayacağınız kadar para kasabilirsiniz.

Call of duty mobile apk hile programı sayesinde wall hack de yapabiliyorsunuz. Fakat programı bilgisayara kurduğunuz için bluestack gibi bir call of duty mobile apk oynatıcısı indirmeniz gerekiyor. Bunun için internette araştırma yapabilirsiniz. Son zamanların en fazla oynanan mobil oyunu ünvanını alan call of duty mobile apk hilesi yayınladığımız için telifler ile başımız derde girerse bu programı farklı bir site üzerinden yeniden yayınlayacağımızı da belirtelim.

Bunun dışında pubg mobile hilesi için tıklayınız.

Call of duty mobile hilesi yapmak için programı bilgisayarınıza kurduktan sonra çalıştırın ve oyuna girin. Oyun yüklenme ekranında F12 tuşuna basın ve hile açılsın. 1.000.000 altın için CTRL + G kombinasyonuna basın ve call of duty mobile altın hilesi yapın. Call of duty mobile wall hack için ise CTRL + W tuş kombinasyonunu kullanarak hileyi açıp kapatabilirsiniz. Şuan için hile sorunsuz olarak çalışmaktadır. Hilenin çalışmama durumunda bunu bize bildirirseniz hemen müdahalede bulunabiliriz.

Bol hileli günler dileriz. ÜcretsizKodlar ailesi.

(İnecek Dosya: Call Of Duty Mobile Hile Programı )
Dosya GüvenliYorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir