Hadi Bilgi Yarışması Sınırsız Joker Hilesi


Hadi bilgi yarışması uygulamasında sınırsız joker hilesi yapabileceğiniz bir program sizlerle!

Program size rusya numaraları üreterek hadi uygulamasına kayıt olmanıza olanak sağlamakta. Programdan aldığınız numaralar ile hadi uygulamasına kayıt olabilirsiniz. Bu uygulama size Joker kodu vermemektedir referans yoluyla joker kazanmaktasınız. Kayıt olduktan sonra referans yani uygulamayı tavsiye eden kişi kısmına orjinal hesabınızın kullanıcı adını yazdığınızda size 1 adet joker gelecektir. Bu işlemi birçok defa yaparak sınırsız şekilde joker kazanabilirsiniz 2018

Hadi Bilgi Yarışması Nedir ?

Her gün günün belirli saatlerinde 2 defa olmak üzere canlı olarak bilgi yarışması yapıp, kullanıcılarına büyük çaplı paralar dağıtan bir turkcell uygulamasıdır.

Sorulara yanlış cevap verdiğinizde yarışmadan elenmektesiniz. Eğer yarışmaya devam etmek istiyorsanız joker haklarınızdan bir tanesini feda etmek zorundasınız. Ama artık jokerlerinizi korkmadan kullanabileceksiniz. Hadi joker hilesi programımız sayesinde sınırsız joker kazanabilecek ve belki de büyük paralar alabileceksiniz. Hadi joker kodu beklemeden sınırsız bir şekilde joker hilesi yapmak için tek yapmanız gereken size ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz programı indirmektir. İndirdiğiniz hadi joker hilesi programının nasıl çalıştığını aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Hadi joker hile programı çalıştığına dair kanıt da videonun içerisindedir.


(İnecek Dosya: Hadi Bilgi Yarışması Sınırsız Joker Hilesi Programı )
Dosya GüvenliYorumlar

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir